بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
جمعه , خرداد ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / آموزش تخصصی / اینترنت / برترین روش های طراحی سایت در سال ۲۰۲۰

برترین روش های طراحی سایت در سال ۲۰۲۰

در سال ۲۰۲۰ ، روند شرکت طراحی سایت  متفاوت خواهد بود و همه چیز در مورد میکرو انیمیشن ها ، ویژگی های ارگانیک ، مینیمالیسم و ​​پیمایش دوستانه با انگشت شست خواهد بود ، همه در عین حال بسیار کاربر پسند هستند.

هشت روند طراحی وب برای سال ۲۰۲۰
اکثرا بهترین شرکت طراحی سایت ویژگی هایی مشابه دارند در اینجا به نمونه هایی از آن ها اشاره خواهیم کرد. چند مورد وجود دارد که همیشه به سبک است ، مانند سرعت سریع بار و طراحی پاسخگو (دوستانه به موبایل). با این حال ، عناصر زیر مدرن هستند و قرار است در سال ۲۰۲۰ روند بزرگی داشته باشند.

میکرو انیمیشن
همانطور که شاید از این نام حدس زده باشید ، انیمیشن های کوچک انیمیشن های کوچکی هستند. اما در این حالت ، کوچک به معنای ناچیز نیست. انیمیشن های میکرو هنگامی که می توانند کاربران را از طریق تعامل آنها با وب سایت شما راهنمایی کنند ، بسیار مفید هستند. آنها همچنین می توانند یک عنصر بازیگوش را به سایت شما اضافه کنند ، مانند Smashmallow با میکرو انیمیشن ها در تصویر قهرمان خود:

به عنوان مثال میکرو انیمیشن
میکرو انیمیشن ها چند سال است که محبوب است اما در سال ۲۰۲۰ ، استفاده از آنها به صورت ارگانیک آغاز خواهد شد. همانطور که جاناتان ماکسول ، طراح UI / تولید ما ، توضیح داد ، ما در این فکر خواهیم بود که اگر به جای هواپیمای مسطح بر روی یک منحنی یا چرخ قرار گیرند ، چگونه حرکت می کنند.

یکی از جدیدترین روندهای طراحی وب برای سایتهای تجارت الکترونیکی ، استفاده از انیمیشنهای خرد برای افزایش تجربه کاربر و به خریداران طعم و مزه ای از محصولاتشان است. این فروشگاه پوشاک یوگا در حال حاضر از میکرو انیمیشن ها استفاده می کند تا خریداران را نشان دهد که چگونه لباس آنها متناسب است و روی افراد واقعی جابجا می شود:

به عنوان مثال میکرو انیمیشن
اشکال ارگانیک
اشکال هندسی روند طراحی وب سایت بزرگ در سال ۲۰۱۹ بود که در این سال طراحی سایت ارزان بود اما در سال ۲۰۲۰ ، همه چیز در مورد اشکال ارگانیک است. اشکال ارگانیک یا سیال چیزی است که شامل خطوط مستقیم نمی شود. به اشکال رخ داده در طبیعت فکر کنید ، مانند تپه ها یا نحوه لبه های یک دریاچه یا رودخانه نامتقارن و بادگیر هستند.

اشکال سیال راهی عالی برای شکسته شدن بخش های یک وب سایت بدون خطوط و زاویه های سخت است. آنها همچنین می توانند در پس زمینه استفاده کنند ، مانند روشی که Android از حلقه های موجود در پشت محصولات در صفحه اصلی خود استفاده می کند:

اشکال ارگانیک در طراحی وب
مینیمالیسم (طراحی تخت)
مینیمالیسم ، که گاهی اوقات “طراحی مسطح” نامیده می شود ، روند جدیدی در طراحی وب نیست ، اما به طور معمول با فضای سفید زیادی همراه است (به فکر اپل باشید.) در سال ۲۰۲۰ ، ما انتظار داریم که مردم با مینیمالیسم رنگارنگ تجربه کنند. ماکسول می گوید: “لازم نیست همه سفید باشند.

یک مثال عالی از سایتی که مینیمالیسم رنگارنگ را به خوبی انجام می دهد ، Shopify است. در هر صفحه از سایت آنها از یک رنگ پس زمینه جسورانه با متن تمیز و حداقل عناصر طراحی استفاده شده است تا صفحه ای را ایجاد کنید که هم مورد توجه باشد و هم بر روی چشم آسان باشد. آنها اثبات می کنند که مینیمالیسم لازم نیست جدی یا کسل کننده باشد.

طرح تخت رنگارنگ
رنگ پررنگ
مینیمالیسم رنگارنگ با یکی از بزرگترین روندهای طراحی وب در سال ۲۰۲۰ دست به دست می شود: رنگ! رنگ های پررنگ ، روشن و اشباع به برند شما کمک می کند تا از موضع خود ایستادگی کند و در مقابل نوتال های نرم که بسیاری از شرکت ها طی چند سال گذشته انتخاب کرده اند ، پیش برود.

bubly ، شرکت آب گازدار ، نمونه ای عالی از چگونگی استفاده یک سایت از رنگ جسورانه و اشباع شده بدون ایجاد چشم پوشی در چشم است. نام تجاری آنها همه چیز در مورد قوطی های رنگارنگ است و وب سایت آنها پسوندی از این موارد است:

رنگ های جسورانه در طراحی سایت

طراحی سایت در تهران یا شهرهای دیگر مستلزم پیش نیازهایی است آنها واقعاً در حال بررسی چند روند طراحی وب در سال ۲۰۲۰ هستند: اشکال ارگانیک ، مینیمالیسم و ​​رنگ جسورانه!

رنگ برای بیرون کشیدن حالت های خاص
در کنار رنگ جسورانه ، ما فکر می کنیم استفاده از رنگ از ذهن برای بیرون کشیدن حالات خاص در سال ۲۰۲۰ بسیار زیاد خواهد بود. روانشناسی رنگ ، بررسی تأثیر رنگ بر رفتار انسان ، قرنها است که وجود دارد و بازاریابان از آن استفاده کرده اند تا تقریباً به مدت طولانی در فروش کمک کنند.

در حالی که نحوه تفسیر رنگها ارتباط زیادی با ادراکات شخصی خودمان دارد ، برخی احساسات عمومی در ارتباط با رنگها وجود دارد. به عنوان مثال ، سبز معمولاً از طبیعت و محصولات طبیعی دلالت می کند در حالی که قرمز نماد انرژی و اشتیاق است.

در سال ۲۰۲۰ ، ما فکر می کنیم که طراحان وب توجه بیشتری را به استفاده از رنگ باهوش می کنند تا حال و هوای (های) خود را بیرون بیاورند و احساس کنند (های) سایتی برای ایجاد سایت ایجاد می شود.

پیمایش تلفن همراه دوستانه
طراحی پاسخگو دیگر گزینه ای نیست. سایت شما باید به خوبی کار کند و در دستگاه های تلفن همراه آسان باشد. اما در سال ۲۰۲۰ ، طراحی وب متمرکز خواهد شد بر روی ایجاد سایت هایی که از نظر انگشتی مناسب باشند.

«انگشت شست» دقیقاً چیست؟

ما در مورد نحوه استفاده از تلفن های خود صحبت می کنیم. اگر همین حالا این کار را از طریق تلفن خود می خوانید ، به نحوه نگهداشتن آن نگاه کنید. انگشتان دست شما احتمالاً در پشت تلفن شما (یا در اطراف گرفتن تلفن) پیچیده شده است ، و انگشت شست شما را به سمت انجام تمام کارها می گذارد. شما احتمالاً شبیه این هستید …

پیمایش تلفن با انگشت شست
شبح ، هو؟

نه واقعا. به این ترتیب است که بیشتر ما از تلفن های هوشمند خود استفاده می کنیم و به همین دلیل ناوبری مناسب برای انگشت شست مهم است. قرار دادن نوار ناوبری ، منو و حتی دکمه های تماسی در فضایی که انگشت شست شما می تواند به آن برسد (مرکز صفحه) باعث می شود سایت شما استفاده از آن آسان تر باشد و ده برابر UX شما را بهبود ببخشد.

درباره ی rajabyy

مطلب پیشنهادی

طراحی سایت ریسپانسیو در موبایل

  در این قسمت از آموزش سئو می خواهیم درمورد طراحی سایت ریسپانسیو و mobile …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *